Imprezy
 

Wesele

 Nowożeńcy w  tym dniu dzielą swoje szczęście w gronie rodzinnym i zaproszonych gości. Ta wyjątkowa chwila wymaga doskonałej oprawy oraz organizacji.

Zapraszamy wszystkie przyszłe młode pary do skorzystania z oferty Karczmy Chłopskiej. Zawsze jest tak, że organizacja takiej imprezy wiąże się ze stresem i koniecznością uczestnictwa  w przygotowaniach nowożeńców.

W naszym lokalu Narzeczeni spotkają się z profesjonalnym doradztwem przebiegu całej imprezy. Pomożemy w doborze odpowiedniego menu, wystroju i harmonogramu imprezy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować przebieg zabawy na najwyższym poziomie, pełną kompleksowość oraz co za tym idzie stu procentową gwarancję zadowolenia. Przyjęcie weselne w naszym lokalu to niezapomniane chwile. Zaproszeni goście z pewnością będą pamiętać profesjonalną obsługę, piekne otoczenie oraz wystrój wnętrza lokalu. 

Do Państwa dyspozycji jest zespół kucharzy, których zadaniem jest zadowolić każde nawet najbardziej wybredne podniebienie. Pracownicy zadbają o to aby dobre samopoczucie gości i obsługę na takim poziomie,aby przyjęcie na długo zostało zapamiętane i zostało mile wspominane.

Wybór Chłopskiej Karczmy na miejsca przyjęcia weselnego to gwarancja udanej zabawy Gości i Młodej Pary. Aby zapoznać się z ofertą zapraszamy do kontaktu.

---

Komunia Święta

Dla dzieci, rodziców i najbliższej rodziny I Komunia Święta to ważna uroczystość. Warto skupić się w tym dniu na naszych dzieciach i towarzyszyć im w tym doniosłym momeńcie. Zachęcamy wszystkich rodziców będących i czytających w tym momeńcie naszą stronę internetową do oddania tej imprezy w nasze ręce, abyście mogli Państwo w pełni towarzyszyć dziecku w pierwszej drodze do Eucharystii.

Karczma Chłopska to wyjątkowe miejsce na przyjęcie dla rodziny, gdzie można w tym dniu cieszyć się tą chwilą. Aranżacja wnętrza oraz ciekawy ogród to miejsce gdzie dzień ten można uwiecznić grono rodzinne zapomoca aparatu fotograficznego.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę oraz doradztwo w kwestii doboru menu. Uwzględniamy szczególne życzenia odnośnie kuchni czy też samej obsługi imprezy.

Wyjątkowa kuchnia oparta na menu kuchni staropolskiej i jej recepturach napewno zostanie mile zapamiętana przez gości. Prosimy o kontakt w sprawie takich uroczystości, z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania.

---

Chrzciny

Dzień chrztu świętego to ważny dzień w życiu nowego członka rodziny i dla całej rodziny. Zapraszamy Państwa do zorganizowania takiego spotkania w naszej karczmie. Warto zadbać o to aby uroczystość ta miała specjalną oprawę. Staramy się aby nasi Klienci byli zadowoleni z obsługi w Karczmie Chłopskiej. Dostosujemy menu do Państwa życzeń i sugestii, pomagamy w doborze dań, dzielimy się doświadczeniem oraz podpowiadamy sprawdzone rozwiązania. Profesjonalna kuchnia oraz obsługa zapewni Państwu imprezę na najwyższym poziomie.  Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji tego typu przyjęć  w dniu tym będziecie mogli się Państwo skupić na emocjach i najważniejszym bohaterze tego dnia, nie troszcząc się o inne sprawy. Natomiast swojski klimat karczmy pozwoli aby impreza była długo zapamiętana przez gości. Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji chrztu świętego w naszej Karczmie Chłopskiej i zadawania dodatkowych pytań, z przyjemnością na nie odpowiemy.

---

Imprezy firmowe

Zapraszamy Państwa do organizacji imprez biznesowych w niezwykłych otoczeniu i scenerii. Spotkania takie można urozmaicić  korzystając  z naszych stanowisk do gry w kręgle. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wyżywienia i organiizacji samej imprezy. Naszym zadaniem jest podpowiedzieć naszym Klientom jak ma przebiegać taka uroczystość. Czynimy to korzystając z naszego długoletniego doświadczenia. Wiemy, że tego typu uroczystści muszą mieć niecodzienną scenerię a to znajdziecie Państwo w naszej Karczmie Chłopskiej. Wystrój wnętrz odnoszący się do staropolskiej tradycji. Posiadamy również ogród gdzie w okresie letnim można zjeść czy napić się pod "strzechą". Tutaj zapraszamy do galerii strony internetowej. Zrobimy wszystko aby nasza kuchnia zadowoliła każde podniebienie. Sprawdzone staropolskie receptury zapewniają prawdziwy głęboki smak i niepowtarzalny aromat każdego dania.  Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Liczymy się z sugestiami naszych Klientów i możemy realizować specjalne zamówienia. Profesjonalna obsługa, doskonała kuchnia, miła atmosfera Karczmy Chłopskiej sprawi, że Wasza impreza będzie na wysokim poziomie. To miejsce jest idealną restauracją gdzie możecie szanowni Państwo zorganizować takie spotkanie. Zadowolenie i satysfakcja naszych gości są dla nas najważniejsze.

 ---

Imprezy rodzinne

W tradycji słowiańskiej to uroczyste spotkania z powodu bliskiej osoby. Takie rodzinne zebrania mają na celu wspomnienie zmarłego oraz pocieszenie najbliższych, którzy żyli blisko nieżyjącej osoby. Zajazd Karczma Chłopska oferuje usługi w zakresie organizacji styp. Pomagamy w przygotowaniu tego rodzinnego spotkania w naszym lokalu. Wiemy , że jest to trudny okres w życiu rodziny, który wymaga wyciszenia i spokoju. Zajmiemy się odpowiednią aranżacją i organizacją spotkania. Doradzimy w kwestii menu, doboru napojów oraz zapewnimy odpowiedni nastrój lokalu aby nic nie przeszkadzało w czasie trwania rodzinnej kolacji. Z naszej strony gwarantujemy doskonałe przygotowanie. Zapewnimy obsługe na najwyższym poziomie, doskonałą organizację.  Nasi kucharze zrobią wszystko aby zapewnić smaczne, świeże dania. Profesjonalna obsługa imprezy zapewni miła atmosferę. Zapraszamy do kontaktu w kwestii organizacji tego typu imprez.